Kopsumma: €
Iepirkumu grozs

Pasūtījumi


Svarīgi.

Kādēļ iegādāties led apgaismojumu pie mums?

led-pasaule.lv pārdod kvalitātes kontroli izgājušas preces, tādējādi nodrošinot cenai atbilstošu kvalitāti.
Šis faktors ir ļoti būtisks iegādājoties led apgaismojumu, jo nekvalitatīvas lampas ar laiku paliek blāvākas, nesniedz pietiekamu gaismas atdevi un veicina sterotipu rašanos par to, ka led produkti ir slikts gaismas avots. Bieži vien Ķīnas vairumtirdzniecības LED preces nekalpo ilgāk par 3-6 mēnešiem.

Kā pasūtīt?

Preces pasūtīt iespējams 3 dažādos veidos. Lai taupītu gan Jūsu, gan mūsu laiku, visērtākais veids ir "iepirkumu grozs", kas darbojas mājas lapā.
Apskatot un salīdzinot preces, tās iespējams ievietot "grozā" (neliela ikoniņa pie katras preces). Kad esat grozā ievietojis visas nepieciešamās preces, tad klikšķinot uz "groza", iespējams apskatīt savu pasūtijumu. Grozā rūpīgi veicot tālākos soļus, iespējams izveidot rēķinu, kā arī izvēlēties saņemšanas veidu - omniva pakomātā vai ar kurjeru. Kad pasūtijums būs apstiprināts un nosūtīts mums, iepriekš aplūkoto rēķinu saņemsiet savā e-pastā. Led Pasaule ar Jums sazināsies, lai vienotos par apmaksas kārtību un piegādi.

Preces iespējams pasūtīt arī rakstot uz e-pastu.

€ 2.70 Piegāde uz Omniva pakomātu (S izmēra pakai)
€ 7.34 Piegāde ar kurjeru (S izmēra pakai)

Ja rodas jautājumi, nebaidieties jautāt!

Cik ilgi?

Ja pasūtītā prece ir uz vietas, to var saņemt uzreiz pēc rēķina apmaksas, izmantojot izvēlēto saņemšanas veidu. Gadījumos kad prece uz vietas nav vai nav pietiekamā daudzumā, tā tiek pasūtīta no Eiropas noliktavas. Šis process aizņem vidēji 4 darba dienas. Īpaši svarīgos gadījumos, individuāli vienojoties, iespējama arī ekspress piegāde uz nākošo dienu.

Pasūtītās preces glabājam ne ilgāk kā 3 mēnešus.